З вересня перевірятимуть кожну гривню звичайних українців. 150 тисяч гривень – саме з цієї суми почнеться перевірка. Щоб довести, що гроші зароблені чесно, досить довідки про зарплату, квитанції, що тітка, наприклад, залишила спадок чи просто договір, що продали машину, пише Політик посилаючись на ТСН. Юридичних осіб перевірка легальності теж стосується.

На відео помітно, що вибух стався о 18:08 за київським часом З’явилося відео вибуху автомобіля біля Бесарабського ринку (вул.Велика Васильківська, 5) в центрі Києва, внаслідок якого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі. Момент вибуху з камери відеореєстратора опублікувало видання «Цензор.Нет», пише Політик. На відео помітно, що вибух стався о 18:08 за київським часом. Увага! На відео присутня
Complete Reading

Президент України Петро Порошенко звітує у Верховній Раді.

Після канікул депутати в першу чергу планували взятись за освітню реформу. Відповідний доопрацьований законопроект мають розглянути пообіді. Також спікер пропонував до порядку денного внести реформи медичну, пенсійну та судову – те, що не встигли зробити ще влітку, пише Політик посилаючись на ТСН.

“Вєсті.UA. Жир” – після складання повноважень Петро Порошенко точно не залишиться без високої посади. Принаймні так вважають російські ЗМІ, які вже нарекли його новим президентом Росії. Янкі визнали фатальну помилку, заборонивши Ляшкові в’їзд у США.

“Вєсті Кремля” за 31.08 – останнім часом справи у вічно перспективного російського політика Олексія Навального йдуть уже не так добре.

“Вєсті.UA” за 31.08 – колишній боксер, а тепер мер столиці Віталій Кличко просто не може жити без конфузів. І цього разу він викинув чергову перлину.

“Вєсті Кремля” – російські громадяни думають, хто керуватиме Росією, коли Путін піде на спочинок, і, можливо, й наступного президента Росії зараз ніхто не знає, а працює він не в уряді, а дільничим інспектором. Володимир Жиріновський став учасником відеоблогу Юрія Дудя і вирішив затьмарити усіх своїх попередників.

Через півроку вибори у Росії, а президенту на місці не сидиться. Тепер глава держави поїхав у Рязань, щоб нарешті вивчити власну історію. Про заборони головно геєборця Росії накачувати силіконом груди та заходити на порно сайти без паспорта росіяни уже знають. Тепер Віталій Мілонов проти фільму про фінського гей-художника Tom of Finland.

“Вєсті.UA” за 29.08 – янкі визнали фатальну помилку, заборонивши Ляшкові в’їзд у США. Юлія Тимошенко з’явилась в образі персонажу з “Гри престолів”.

Create AccountLog In Your Account