Press "Enter" to skip to content

Удар по Джанкою: аналітики звернули увагу на нову хитру тактику ЗСУ

Оприлюднені в мережі знімки враженого українськими ракетами аеродрому росіян в окупованому Джанкої свідчать, що ЗСУ перейшли до нової витонченої тактики ударів.

Так, оприлюднені супутникові знімки не просто підтверджують факт ракетного удару, але вказують на його точне місце – майданчик з розгорнутим комплексом С-400 і майданчики зі снарядами. Також на знімках помітно сліди розльоту боєприпасів внаслідок вторинної детонації боєкомплекту, інформує ПОЛІТИК з посиланням на військово-аналітичний портал Defense Express.

Як зауважують аналітики, хоча прямий удар і припав на систему ППО та склади боєприпасів, ймовірно, вони не були головною метою атаки. В Defense Express вважають, що ЗСУ застосували дещо хитрішу тактику ударів.

“Суть цієї стратегії можна описати так – бити по (на перший погляд) другорядним об’єктам з тим, щоб прискорити вивід із строю головної цілі. (…) ЗСУ могли цілити саме по майданчиках із ЗРК та боєкомплектом із розрахунку, що вторинна детонація може заодно суттєво пошкодити авіатехніку на аеродромі”, – йдеться у публікації.

Крім того, на думку аналітиків, сам факт удару по джанкойській авіабазі принаймні на певний час зробить цей район безпольотною зоною для російської авіації.

Be First to Comment

Залишити відповідь