Press "Enter" to skip to content

Медведєв виступив за відправлення військ Франції в Україну, пообіцявши Макрону труну

Заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв запропонував відправити війська Франції в Україну, пообіцявши Макрону поразку та обізвавши місцеве політичне керівництво “півнями”, передає УНІАН, інформує ПОЛІТИК

Агресивна заява Медведєва прозвучала на тлі слів лідера Франції про те, що той не виключає можливості застосування іноземних військ в Україні.

Скандальний політик чомусь вирішив, що окупанти зможуть знищити полки французької армії, у разі прямого бою на території України.

“Взагалі-то для користі справи було б непогано, щоб невгамовні французи відправили пару полків у Бандерляндію. Таку кількість військовослужбовців приховати вельми проблематично, а отже, питання їхнього планомірного знищення буде не найскладнішим, але надважливим завданням. Зате яка була б користь!” – написав Медведєв у Telegram.

Він завчасно назвав професійних військовослужбовців Франції “нещасними” людьми у складі інтервенційного контингенту.

“За такої кількості трун, які будуть доставлені до Франції з чужої далекої країни, приховати масову загибель професійних військовослужбовців неможливо… Їхнє знищення буде пріоритетним і славним завданням наших Збройних сил”, – розписав “перспективу” Медведєв.

Він резюмував, що “труни французів” стануть “гільйотиною” для політичного керівництва країни, назвавши його представників “півнями”.

Також Медведєв додав, що “смерть” військових Франції стане уроком для “невгамовних придурків у Європі”, приправивши свій монолог словами Пушкіна про труни ворогів на полях Росії.

Be First to Comment

Залишити відповідь