Press "Enter" to skip to content

“Їх виживання важливе”: Трамп прокоментував допомогу Україні і “наїхав” на Європу

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розкритикував Європу за недостатню допомогу Україні. Він вважає, що “виживання і сила України” мають бути “набагато важливішими для Європи, ніж для США”.

Про це Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social у четвер, 18 квітня. Політик прямо не згадав поданого спікером Палати представників Майком Джонсоном законопроєкту про надання додаткової допомоги Україні, проте зазначив, що Вашингтон “вклав у війну” понад $100 млрд, передає OBOZ.UA, інформує ПОЛІТИК

Він поставив запитання, чому ЄС не може виділити Києву більше грошей.

“Чому Європа не виділяє більше грошей на допомогу Україні? Чому Сполучені Штати вклали у війну в Україні понад $100 млрд, більше, ніж Європа, і між нами є океан! Чому Європа не може зрівняти або зіставити гроші, вкладені Сполученими Штатами Америки, щоб допомогти країні, яка відчайдушно цього потребує? На загальну думку, українське виживання і сила мають бути набагато важливішими для Європи, ніж для нас, але це важливо і для нас! Ворушися, Європо!” – йдеться у повідомленні.

Також Трамп вкотре видав, що якби зараз був президентом США, то Росія нібито не розпочала б повномасштабну війну проти України.

Be First to Comment

Залишити відповідь