Press "Enter" to skip to content

Ідентифіковано окупантів, які ґвалтували жінок і катували полонених

Нові воєнні злочини російської армії СБУ викрила завдяки перехопленим розмовам окупантів, які перебувають на Донеччині.

СБУ ідентифікувала російських військових, які на Донеччині ґвалтували жінок і катували полонених. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що нові воєнні злочини російської армії СБУ викрила завдяки перехопленим розмовам окупантів.

“Зокрема, спецслужба перехопила телефонне інтерв’ю окупанта “воєнкорці” з Башкоторстану (РФ). Його дає загарбник з позивним “Рафаель”, який служить у 3-му батальйоні імені Марата Сафіна (7-а рота, 36-й полк 25-ї армії ЗС РФ, військова частина 12274). А пропагандистка – це Гузель Кудашева, яка працює в газеті Аургазинський вісник. За наявною в СБУ інформацією, вона регулярно збирає матеріали для статей про співвітчизників, що воюють на війні в Україні”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Незважаючи на те, що журналістці потрібні свідчення про подвиги, окупант розповідає про свавілля росіян на загарбаних територіях

“Наши башкирские пацаны напились, бабу поймали в городе, изнасиловали, убили и труп сожгли”, – вихваляється рашист “діяльністю” свого батальйону.

Він розповів журналістці, що ґвалтівників було четверо, і про те, що командувння лояльне до подібних випадків. Він продовжував розповідь про “подвиги” башкирських бійців, зокрема про те, як вони катують і ґвалтують військовополонених. Кудашева навіть просить не переказувати їй занадто страшних подробиць, оскільки вона все одно не писатиме про воєнні злочини окупантів, а розповідатиме в газеті і на своїй сторінці ВКонтакте про їхній “героїзм”.

“Служба безпеки вже відкрила відповідне кримінальне провадження, ретельно документує ці злочини, ідентифікує причетних і вживає комплексні заходи, щоб вони відповіли за скоєне”, – запевняють в СБУ.

Be First to Comment

Залишити відповідь