Press "Enter" to skip to content

Окупанти зайшли в Іванівське: у ЗСУ прокоментували ситуацію

В Івановському на Донеччині тривають бої. Російські окупанти зайшли в населений пункт, намагаються штурмувати, проводити лобові атаки, а також обійти село.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів командир батальйонно-тактичної групи 4-ї бригади оперативного значення Нацгвардії Сергій Сідорін, інформує  ПОЛІТИК з посиланням на OBOZ.UA.

Він наголосив, що Сили оборони також перебувають в Іванівському.

“Лінія зіткнення доволі динамічна, позиції переходять з рук у руки. Але щоб контролювала його Росія в повному обсязі, – такого немає”, – наголосив захисник.

Нагадаємо, начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Ілля Євлаш повідомив, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається напруженою, там тривають запеклі бої. Війська країни-агресора РФ тиснуть з флангів і йдуть в лобові атаки поблизу сіл Іванівське та Богданівка. Основна мета ворога наразі – захоплення міста Часів Яр.

Далі окупанти планують розвивати наступ на Костянтинівку, а надалі – на Краматорсько-Слов’янську агломерацію з південного флангу.

Мер Часового Яру Сергій Чаус закликав жителів Часовоярської міської громади Донецької області евакуюватися у зв’язку з ситуацією на фронті. Відстань від міста Часів Яр до лінії бойового зіткнення – приблизно 5 кілометрів.

“Часу вже немає”, – сказав Чаус.

Be First to Comment

Залишити відповідь