Press "Enter" to skip to content

Центр москви перекриють на 2 дні через виступи путіна

21 і 22 лютого в центрі москви буде частково перекрито рух транспорту через послання російського диктатора Володимира Путіна Федеральним зборам і провладний мітинг у Хамовниках.

Джерело: департамент транспорту Москви в Telegram

Деталі: 21 лютого з 00:01 години до закінчення заходу будуть недоступні для проїзду ділянки від Нової площі до Красної площі, від Китайгородського проїзду до Великого Москворецького мосту і від вулиці Ільїнка до вулиці Варварка в районі буд. 5 на Красній площі.

22 лютого буде тимчасово закрито для руху низку вулиць у районі Хамовники. Зокрема, о 5:30 до закінчення заходу буде закрито з’їзд із вулиці Хамовничеський Вал на вулицю Доватора, а з 15:00 до закінчення заходу закриють рух на ділянках вулиць Доватора, 10-річчя Жовтня, 3-тя Фрунзенська, Єфремова, Трубецька, у провулку Хользунова, на дублері Комсомольського проспекту і в Проектованому проїзді №2309.

22 лютого з 00:01 до закінчення заходу буде заборонено паркування в місцях обмежень, а також на ділянках вулиці Хамовничеський Вал і на Комсомольському проспекті в районі будинку 4.

У департаменті транспорту зазначили, що можливі й додаткові обмеження.

Передісторія:

  • Раніше повідомлялося, що 21 лютого центральні вулиці Москви перекриють для автотранспорту через послання російського диктатора Володимира Путіна до Федеральних зборів.
  • Видання The New York Times із посиланням на представників американської розвідки писало, що у зверненні до Федеральних зборів Путін знову заявить, що він рятує не лише Україну від “нацизму”, але й Росію – від поглинання НАТО. Також повідомлялося, що Путін може мобілізувати ще більше росіян, що йдеться про сотні тисяч осіб.
  • На 22 лютого в Москві, у Лужниках, запланований мітинг-концерт за участю російського диктатора Володимира Путіна.
  • Адміністрація президента Росії направила в регіони рекомендації щодо організації різних акцій 20-24 лютого, приурочених до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну і дня захисника вітчизни.

Be First to Comment

Залишити відповідь