Press "Enter" to skip to content

Велика вода на Росії! Міста і села перетворились на озера, є жертви (КАДРИ)

В Іркутській області затоплені кілька десятків населених пунктів.

Іркутська область в Росії постраждала від потужного паводку, який занурив більшу частину регіону під воду і призвів до масової евакуації. Затоплені були кілька десятків населених пунктів.

Про це пишуть РИА Новости з посиланням на Міністерство з надзвичайних ситуацій РФ, передає Політик посилаючись на Патріоти України.

Повідомляється про чотирьох загиблих – 8-річного хлопчика і 86-річного чоловіка, а також сім’ю, яка відмовилася залишати будинок у районі стихійного лиха. Ще три людини вважаються зниклими безвісти.

Зазначається, що через рясні опади і підйом рівня річок підтоплені 2,39 тисячі житлових будинків з населенням близько 6 тисяч осіб, пошкоджено 13 автомобільних мостів, включаючи два мости на федеральній трасі, підтоплені 16 ділянок доріг місцевого значення.

 В області зруйновано дамби, а також перекрито рух по федеральній трасі “Сибір”. Зв’язок з регіоном порушена.

Крім того, в області немає електрики і не працює водопровід. На території регіону знищено майже весь урожай. Через дощовий паводок на території Іркутської області введено режим НС. Порушено електропостачання в 5 районах області: Нижньоудинському, Тайшетському, Чунському, Тулунскому, Черемхівському.

У МНС розповіли, що через різке збільшення рівня води в річці Ія з підтопленого міста Тулун за допомогою вертольотів евакуювали близько тисячі осіб.

До спецоперації були підключені військові. Глава МНС Євген Зіничев вилетів в Іркутську область для координації робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з паводком.

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.

Be First to Comment

Залишити відповідь