Press "Enter" to skip to content

РФ прискорить відмову від долара через санкції США

Умови США в рамках санкційного пакета в “справі Скрипалів” свідомо нездійсненні, заявили в МЗС РФ.
Росія буде форсувати роботу з позбавлення від долара як засобу взаємних розрахунків через нові американські санкції. Про це в четвер, 23 серпня, заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков, передає Інтерфакс.

“Настав момент, коли ми повинні від слів переходити до справи, позбавлятися від долара як засобу взаємних розрахунків, займатися пошуком інших схем. Слава богу, це відбувається, і ми будемо форсувати таку роботу”, – заявив Рябков і підкреслив, що крім цього Росія має вживати відповідних заходів.

“Без відповіді американські санкції не мають залишатися в силу тієї логіки і тієї ментальності, які існують у США. Відсутність прямої відповіді на виклик сприймається там тільки як ознака слабкості. Це зайвий привід для гарячих голів у Вашингтоні й надалі нарощувати тиск”, – зазначив заступник глави МЗС РФ.
За словами Рябкова, пояснювати щось Вашингтону марно, Росія вже на це не звертає уваги.

“Вони не сприймають нормальну логіку. Вони вважають, що якщо гнути свою лінію, то рано чи пізно Росія піде на поступки, виконає те, що хоче Вашингтон, відмовиться від своєї незалежної зовнішньої політики і, по суті, капітулює. Це взагалі неможливе”, – зазначив заступник глави МЗС РФ.

Рябков заявив, що висунуті США умови в рамках санкційного пакета по “справі Скрипалів” свідомо нездійсненні.

“Ці умови свідомо і навмисно сформульовані так, щоб їх не можна було виконати. І всі це прекрасно розуміють – і автори, і виконавці. Мета – показати, що США не терплять у світі ніякої зовнішньополітичної дії, яка б не вписувалася в їхні уявлення про те, що правильно і що неправильно”, – упевнений заступник міністра.

Рябков зазначив, що США декларують демократію як основу свого власного соціального устрою, при цьому не допускаючи у сфері зовнішньої політики ніякої демократії, – вони йдуть по шляху тотального диктату.

“І, звісно, у цих умовах інші держави мають знаходити шляхи, як убезпечити себе від американського впливу і чим відповісти”, – сказав заступник міністра.

Be First to Comment

Залишити відповідь