Press "Enter" to skip to content

Резонансний фільм про Стуста: син письменника відмовився від участі у створенні фільму про батька

Син українського поета та дисидента Василя Стуса – Дмитро Стус – заявив, що автори фільму про його батька порушили всі попередні домовленості, тому він не має наміру співпрацювати з ними надалі.

Про це він повідомив в коментарі Громадському.

За його словами, близько року тому автори фільму звернулися до нього для консультацій.

“Приблизно рік тому, може менше, вони до мене зверталися, я попросив сценарій, після прочитання сценарію я відмовився з ними співпрацювати, на цьому все. Я вважаю, що це неприйнятний сценарій – ні з етичних міркувань, ні з естетичних”, – сказав він.

Син поета підкреслив, що його власне ставлення не зміниться “ні до режисерів, ні до фільму” за будь-яких умовав, в тому числі за умови повернення у фільм сцен з Віктором Медведчуком, який був адвокатом Василя Стуса.

“Люди (автори стрічки, – ред) від мого імені поширили купу заяв… Мене просили поговорити з ними про проблеми, ми домовилися, що все не буде вириватися з контексту. Але наскільки мені розповідають мої друзі і моя дружина, все це порушено. А з людьми, які порушують свої обіцянки, я нічого не маю спільного”, – сказав Дмитро Стус.

“Можливо, їм доведеться, щоб фільм не був піратським, звертатися до мене за авторськими правами, але я і тоді не буду з ними говорити”, – підкреслив син Стуса.

Be First to Comment

Залишити відповідь