Press "Enter" to skip to content

Лідер німецьких лібералів закликав заморозити суперечку про анексований Крим

Лідер німецьких лібералів Крістіан Лінднер виступив проти визнання анексії Криму і за спробу діалогу з Кремлем з інших питань. Про це він заявив в інтерв’ю DW.

Згідно з повідомленням, на виборах в бундестаг Крістіан Лінднер закликав “заморозити” суперечку про анексію Росією Криму, не визнаючи при цьому незаконне приєднання півострова до РФ.

“Анексія Криму – це порушення міжнародного права. Ми її не визнаємо. Санкції залишаються в силі”, – підкреслив К.Лінднер, передає Політик посилаючись на УНН.

У той же час лідер німецьких лібералів запропонував повернутися до “традиції німецької політики розрядки”.

“Необхідно все ж перевірити, чи можна зупинити спіраль ескалації і нарощування озброєнь, чи готова Росія змінити свою нинішню політику”, – пояснив він.

Крістіан Лінднер вважає, що таку готовність, якщо вона існує, Кремль навряд чи може проявити відразу в “складному питанні Криму”.

У зв’язку з цим Берліну слід пропонувати Москві переговори з інших питань, переконаний він.

“Якщо Росія не хоче вийти з глухого кута, то діючі санкції повинні бути посилені. Якщо Росія піде назустріч, можна поступово послаблювати санкції. Можливо, коли-небудь ситуація розрядиться настільки, що можна буде говорити і про Крим”, – резюмував К.Лінднер.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін різко розкритикував слова голови німецької Вільної демократичної партії Крістіана Лінднера щодо Криму.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь