Press "Enter" to skip to content

На Харківщині викрили священника УПЦ МП, який героїзував окупантів

СБУ спіймала клірика УПЦ МП, який підтримував і виправдовував росіян під час окупації Ізюма.

Служба безпеки викрила у Харківській області ще одного прихильника РФ, який публічно виправдовував російську збройну агресію та воєнні злочини окупантів. Зловмисником виявився священнослужитель однієї з релігійних громад УПЦ МП на території Ізюмського району, повідомляє СБУ.

 евих жителів. Він публічно заявив, що місцева релігійна громада підпорядковується виключно російській РПЦ.
Під час тимчасової окупації регіону клірик добровільно підтримав російських загарбників і “на власному прикладі” закликав зробити це інших місц
 патріарха
У зв’язку з цим клірик за власної ініціативи написав листа помічнику московського  Кирила з проханням надіслати “гумдопомогу” на окуповану частину регіону. У подальшому фігурант використовував російські товари для забезпечення “лояльності” місцевого населення до загарбників.
Крім того, він неодноразово виступав перед камерами кремлівських пропагандистів, які приїздили до захопленого на той час Ізюма. У своїх коментарях зловмисник дискредитував українських захисників, заперечував факти російської агресії та героїзував знищених росіян. Також СБУ вказує, що священнослужитель освячував російських військових.
Клірику повідомлено про підозру у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України з використанням засобів масової інформації. Зловмиснику загрожує до восьми років тюрми.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь