Press "Enter" to skip to content

Ярмоленко відзначився дублем за Аль-Айн

Український півзахисник допоміг своїй команді розгромити суперника у чемпіонаті ОАЕ.

Андрій Ярмоленко продовжує демонструвати результативну гру за свій Аль-Айн. У 14 турі чемпіонату ОАЕ український вінгер оформив дубль та допоміг своїй команді розгромити вдома Аджман.

Півзахисник відзначився у першому таймі на 31-й та 37-й хвилинах і був замінений головним тренером Сергієм Ребровим у перерві, оскільки рахунок на той час вже був 3:0.
Після відпочинку і вже без українця футболісти Аль-Айна змогли забити ще двічі, на що суперник відповів лише один раз. 5:1 на користь підопічних Реброва, і в турнірній таблиці Аль-Айн тепер йде на четвертому місці.
Зазначимо, що цього сезону Андрій Ярмоленко зіграв у 13 матчах вищої ліги ОАЕ. Всього на його рахунку 7 голів та 3 асисти.