Press "Enter" to skip to content

Нагадує нацистську символіку: збірна Німеччини змінить дизайн цифри 4 на ігровій формі

Збірна Німеччини з футболу змінить дизайн цифри 4 на ігровій формі через схожість з нацистською символікою.

Про це повідомляє видання Bild з посиланням на Німецький футбольний союз (DFB), передає ТСН, інформує ПОЛІТИК

У березні компанія Adidas представила нову ігрову форму, в якій німецька збірна повинна виступити на домашньому Євро-2024. Однак деякі журналісти та фанати побачили в шрифті номера 44 схожість із символікою SS – нацистської військово-поліційної організації часів Третього рейху. Ця символіка досі заборонена в Німеччині.

На тлі цього скандалу в Adidas заперечили, що схожість комплекту з нацистською символікою була навмисною, а також оголосили, що припинять продаж футболок з номером 44.

Також було ухвалено рішення змінити дизайн цифри 4. Зміни торкнуться номерів 4 та 14, під якими футболісти збірної Німеччини гратимуть на чемпіонаті Європи.

У Німецькому футбольному союзі заявили, що жоден гравець збірної не носитиме номер 44, адже на континентальній першості всі гравці команди матимуть номери від 1 до 23.

Представник Adidas Олівер Брюгген прокоментував рішення компанії вивести з обігу футболки німецької збірної з номером 44.

“Ми заблокуємо номер 44 якомога швидше. В Adidas працюють люди з приблизно 100 країн, наша компанія виступає за просування різноманітності та інклюзивності. Як компанія ми активно виступаємо проти ксенофобії, антисемітизму, насильства та ненависті в усіх формах”, – заявив Брюгген.

Be First to Comment

Залишити відповідь