Press "Enter" to skip to content

Одна людина загинула через пожежу в Одесі – мерія

Унаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу загинула одна людина, повідомила пресслужба міської ради в коментарі Радіо Свобода. Жінка була у тяжкому стані.

За даними мерії, загалом під час пожежі постраждали 16 людей (до цього числа включають загиблу жінку). Серед них – шестеро неповнолітніх.

Згідно із повідомленням пресслужби Одеської обласної державної адміністрації, спочатку площа пожежі складала 700 метрів квадратних. Втім, як уточнює ДСНС, за півтори години вона збільшилася до 2 тисяч квадратних метрів.

Пожежа виникла на третьому поверсі шостиповерхового навчального корпусу. Будівля є пам’яткою архітектури. Крім навчального закладу, там працює кілька комерційних підприємств, інститут морської біології та одеський філіал інституту археології НАН України.

Для гасіння пожежі залучені як техніка ДСНС, так і міські комунальні «вишки». Також на місце прибули водовози комерційних структур. Всього для ліквідації вогню залучили 65 людей особового складу та 16 одиниць техніки.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь