Press "Enter" to skip to content

У четверг Джо Байден може оголосити про участь у виборах президента США

Колишній віце-президент США Джо Байден має намір уже в четвер офіційно оголосити про свою участь в президентських перегонах.

Про це повідомляє The Hill із посиланням на джерела, близькі до оточення політика, новину портал Політик передає посилаючись на Укрінформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один з основних претендентів на посаду президента Єврокомісії планує заблокувати Nord Stream 2

“Джо Байден розпочне президентські перегони в четвер, позиціонуючи себе як людина, що зможе об’єднати не тільки розділену Демократичну партію, а й країну, роздроблену президентством Дональда Трампа”, – інформує видання.

За даними джерел, кампанія Байдена (який уже вважається одним із можливих фаворитів перегонів), “буде зосереджена на аргументах, що він може перемогти Трампа, а також об’єднати націю, розділену за географічними, расовими, гендерними й віковими ознаками”.

Як підкреслює видання, такий підхід покликаний обійти питання про те, чи достатньою мірою Байден дотримується ліберальних поглядів у межах лінії партії, яка після його віце-президентства дещо полівішала.

Деталі початку кампанії Байдена поки що не розголошуються. Дотепер про участь у президентських перегонах заявили вже 19 кандидатів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь