Press "Enter" to skip to content

Світоліна перемогла у трьох сетах голландку Бертенс та вийшла в фінал Підсумкового турніру (ВІДЕО ОГЛЯД)

Перший подібний фінал для Еліни!

Еліна Світоліна не зраджувала собі: у півфінальному матчі проти Кікі Бертенс українка обрала класичний стиль гри — від захисту. Дуже рідко Світоліна йшла на загострення, дуже рідко грала агресивно. Її ставка була на помилки суперниці. Зрештою, як і завжди, пише Політик посилаючись на СпортАрену.

У першому сеті ця ставка спрацювала: Еліна подавала першою і впевнено тримала свою подачу, чого не скажеш про Бертенс. Ще при рахунку 5:4 у Світоліної був сетбол на подачі суперниці, який вона не реалізувала. При рахунку 6:5 Бертенс зовсім попливла, закінчивши сет подвійною помилкою — 7:5 на користь Еліни.

На старті другої партії Кікі швидко зробила брейк, який тримала аж до рахунку 5:4. Нідерландка вийшла подавати на сет, повела 40:0, але… дозволила Еліні повернутися в гру. Чи зробила щось для цього Еліна? Банально потрапляла в корт.

Не дозволивши подати суперниці на сет, Світоліна одразу ж взяла свою подачу, але закрити матч не вдалося: Бертенс впевнено подала 12-й гейм, а на тайбрейку зуміла взяти сет з першої спроби, 7:6 (5).

Третій сет почався з трьох шалених геймів — тричі поспіль дівчата програли свої подачі. Один з геймів (на подачі Еліни) тривав понад 10 хвилин. Але з цих трьох геймів двічі свою подачу програла Кікі. Як виявилося, ці гейми стали вирішальними.

До кінця сету дівчата не програвали свої подачі, Еліна при рахунку 5:4 відіграла два брейк-поїнти та взяла матч, 6:4. Символічно, що в останньому геймі Світоліна здобула лише одне очко активними діями, усе решту — невимушені помилки суперниці.

Загалом ж, у Еліни 12 віннерів, 3 ейси, 2 подвійні помилки та 36 невимушених. У Кікі Бертенс — 41 віннер (!), 7 ейсів, але при цьому 5 подвійних та 63 невимушені. Власне, величезна кількість невимушених помилок поховала шанси Кікі на перемогу. Еліна страждала і вистраждала виграш.

WTA. Підсумковий турнір. Півфінал

Еліна Світоліна (Україна, 6) — Кікі Бертенс (Нідерланди, 8) 2:1 (7:5, 6:7 (5), 6:4)


Суперниця Еліни в фіналі визначиться у другому півфінальному матчі, в якому зустрінуться Кароліна Плішкова та Слоан Стівенс.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь