Press "Enter" to skip to content

У Львові прохожий чоловік зумів урятувати молодого парубка від самогубства

Перехожий врятував 22-річного чоловіка від самогубства у Львові. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівщини, передає Політик посилаючись на УНН.

“Цієї суботи патрульні 3 батальйону отримали повідомлення, що на вулиці Городоцькій, на даху будівлі, стоїть чоловік та, ймовірно, хоче стрибнути вниз. Екіпаж прибув на місце та побачив особу, яка сиділа на краю будинку. Офіцери піднялися на дах та спробували встановити з хлопцем контакт. Той, в свою чергу, попередив, що якщо вони підійдуть ближче – він стрибне. Впродовж тривалого спілкування чоловік так і не пояснив патрульним, чому він хоче вкоротити собі віку”,– проінформували у патрульній поліції.

У Львові прохожий чоловік зумів урятувати молодого парубка від самогубства

Згодом на дах піднялися ще офіцери поліції та заявник. Патрульні почали відволікати увагу чоловіка. І в цей час заявник підповз до нього та схопив. Інспектори миттєво відтягнули чоловіка від краю будинку.

Правоохоронці встановили дані врятованого чоловіка. Ним виявився 22-річний мешканець Львівської області. Його передали медикам, а також повідомили родичів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь