Press "Enter" to skip to content

Ребров може змінити Хацкевича, якщо Динамо не вийде в груповий етап Ліги Чемпіонів

Незважаючи на те, що головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич отримав кредит довіри від президента клубу Ігоря Суркіса на новий чемпіонат після невдалого минулого сезону, крісло під ним неабияк хитається. Як стало відомо з поінформованих джерел у динамівському клубі, Ігор Суркіс готовий терпіти білоруського фахівця на чолі «Динамо» до першого серйозного провалу. Крім того, динамівський президент, за інформацією наших інсайдерів, вже визначився з майбутнім наставником команди. Ним може стати попередник Хацкевича на посаді тренера «біло-синіх» – Сергій Ребров.

Сам Ребров після відставки з «Аль-Ахлі» планував зробити невелику паузу в своїй тренерській кар’єрі, пов’язану з народженням дитини, а потім знову повернуться до роботи. Тим більше, що, за словами його агента Шандора Варґи, пропозицій у Реброва вистачало. Однак оперативно працевлаштуватися у Реброва не вийшло. І він став частим гостем на матчах своїх колишніх підопічних, пише Політик посилаючись на ФутболЮА.

Першу гру динамівців після відставки з «Аль-Ахлі» – проти «Маріуполя» – Ребров спостерігав з трибуни стадіону разом з уболівальниками киян. Але в подальшому перекочував у ВІП-ложу, ближче до динамівського керівництва, звідки пильно стежив за поєдинками за участю киян. Остання таке поява Реброва на грі за участю «Динамо» – в Одесі на суперкубковому поєдинку проти «Шахтаря».

За наявною інформацією, Ігор Суркіс спочатку планував зробити Реброва своїм радником, проте колишній динамівський тренер від такої пропозиції відмовився. Тоді президент столичних і вирішив зробити хід конем. У разі, якщо Хацкевич і його тренерський штаб не впораються з турнірними завданнями, нового тренера для «Динамо» довго шукати не доведеться. Він уже знайдений: на зміну нинішньому динамівському тренеру прийде тренер колишній.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь