Press "Enter" to skip to content

Україна має три сценарії звільнення Донбасу, – Гримчак

Українська влада розглядає три сценарії військових операцій, які можуть бути реалізовані в окремих районах Донецької та Луганської областей після переформатування АТО в Операцію об’єднаних сил.

Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак в інтерв’ю “Громадському радіо”, інформує 24tv.ua.

“Що стосується військової операції, то розглядається три сценарії, які можуть бути на території ОРДЛО. Перший сценарій – це чисто військова операція. Попри всі зовнішні умови віддається команда”, – зауважив чиновник.

За словами заступника міністра “інші два плани хорватські”. Він пригадав, як колись у Хорватії були Сербська Країна і Східна Славонія. Сербська Країна була звільнена військовим шляхом, тобто шляхом операції хорватської армії, але у той же час, сербська армія не втручалася у цей військовий конфлікт і залишилася в казармах не пішовши назустріч хорватській армії.

Інший варіант, який був застосований у Східній Славонії, ми сьогодні розглядаємо як основний. Це введення миротворчої місії, якій передує вивід іноземних військ (там немає інших іноземних військ, окрім російських), вивід російських найманців. Також має відбутися роззброєння бойовиків, створення міжнародної перехідної адміністрації для передачі цих територій під контроль України,
– наголосив Гримчак.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь