Press "Enter" to skip to content

Спецпредставник США Волкер після переговорів із Сурковим, розповів, за яких умов Росія визнає Донбас українським

Росія повинна зрештою визнати окуповані території Донбасу частиною України.

Про це заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер в інтерв’ю виданню “Дождь“.

Він зазначив, що на Донбасі необхідно створити умови для реального припинення вогню, над чим, зокрема, зараз працюють представники “нормандської четвірки”, пише Політик посилаючись на Еспресо.

“Зрештою, Росія визнає, що, відповідно до Мінських угод, ці території повинні бути повернуті Україні, вони знову мають стати частиною України і не бути окупованою територією. Для того, щоб це сталося, потрібно вивести звідти російські війська і забезпечити людям безпеку, щоб вони відчували себе впевнено”, – наголосив Волкер.

Зазначимо, в інтерв’ю він також підбив підсумки зустрічі з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

  • 23-24 липня Волкер перебував в Україні, зокрема їздив на Донбас – в Авдіївку і Краматорськ, де заявив, що конфлікт на сході України не є замороженим конфліктом, а “гарячою війною”. Ця обставина, наголошує він, зумовлює необхідність надання Україні сучасного американського протитанкового озброєння.
  • У інтерв’ю Волкер зазначив, що  можливі поставки зброї України для захисту від російської агресії не можуть спровокувати Росію.
  • Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив у відповідь на слова Волкера, що “будь-які дії, що провокують напруженість на лінії зіткнення в Донбасі, віддалятимуть врегулювання конфлікту на сході України”.

Be First to Comment

Залишити відповідь