Press "Enter" to skip to content

Обшуки у Труханова: коментар від голови Одеської ОДА Степанова

Працівники НАБУ обшукали мера Одеси. Від самого ранку правоохоронці уже побували вдома та на робочому місці Геннадія Труханова.

Як повідомили у прес-службі Національного антикорупційного бюро, обшуки пов’язані з двома провадженнями – про привласнення коштів та приватизацію аеропорту, пише Політик посилаючись на 24 канал.

“Слідчі дії проводяться в рамках двох кримінальних проваджень. Одне – це кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем посадовими особами Одеської міськради. Друге кримінальне провадження щодо аеропорту “Одеса”. Ймовірно, завдано збитків на 100 мільйонів гривень. Також детективами перевіряється інформація щодо причетності мера міста Одеси до цих злочинів”, – розповіла т. в. о. директора Одеського теруправління НАБУ Вікторія Скорикова.

Голова Одеської ОДА Максим Степанов прокоментував резонансний інцидент, зазначивши, що дії НАБУ є правомірними.

“Я завжди говорив і говорю, що для того, щоб жити в правовій державі, це право повинно починатися з себе. Якщо вони проводяться повністю в рамках закону за відповідними кримінальними справами, я думаю, що так воно і повинно бути. Моє ставлення до цього: люди виконують свою роботу, в рамках якої вони повинні провести ось такі дії”, – запевнив Максим Степанов.

Зазначимо, що на початку жовтня Геннадія Труханова викликали на допит в НАБУ.

Be First to Comment

Залишити відповідь