Press "Enter" to skip to content

Шокуюче рішення ПАРЄ, депутати проголосували за резолюцію, що передбачає зняття політичних санкцій із РФ

Конкретний механізм втілення нових положень може бути розроблений керівними органами ПАРЄ у найближчі місяці.

Парламентська асамблея Ради Європи затвердила рішення про зняття політичних санкцій із Росії. Про це свідчать результати голосування за резолюцію, повідомляє Політик посилаючись на Європейська правда.

Згідно з повідомленням, за проект резолюції, який підготував Мікеле Ніколетті, проголосувала переважна більшість депутатів.

«Майже всі поправки, запропоновані українською делегацією, були відхилені. В тому числі у тексті рішення лишилася норма про те, що ПАРЄ та Комітет міністрів (виконавчий орган Ради Європи) мають “гармонізувати правила участі та представництва країн-членів в обох статутних органах», – пише видання.

Також повідомляється, що дану норму підтримала переважна більшість депутатів ПАРЄ, всі запропоновані Україною поправки провалилися, при чому голоси розділилися у пропорції 60 на 30. Українські депутати голосували за скасування даних норм (окрім Юлії Льовочкіної, яка підтримала їх).

Конкретний механізм втілення нових положень може бути розроблений керівними органами ПАРЄ у найближчі місяці.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що в  Раді Європи розробили механізм, який дозволить зняти санкції з РФ і повернути російську делегацію у ПАРЄ.

Be First to Comment

Залишити відповідь