Press "Enter" to skip to content

Розгром під Новомихайлівкою: БТРи окупантів злітали в повітря (ВІДЕО)

Десантники 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ показали чергове відображення російського штурму в районі Новомихайлівки.

На кадрах показано невдалу спробу росіян здійснити швидкий штурм позицій українських захисників на Донецькому напрямі. Для цього ворог пустив у хід два бронетранспортери з піхотою та повним боєкомплектом і відправив групу росіян на самогубну атаку на позиції українських захисників, інформує ПОЛІТИК з посиланням на  пресслужбу бригади у Facebook.

У ЗСУ зазначають, що атака ворога була стрімкою, але через відсутність інженерної підготовки штурму ворожі бронетранспортери, не доїхавши до позицій українських військових, підірвалися на мінах. ЗСУ до ладу не встигли вступити в бій, оскільки всю роботу з ліквідації окупантів виконали міни.

Разом із знищеними бронетранспортерами також загинув і особовий склад усередині бойових машин.

Слід зазначити, що ворог неодноразово намагався здійснити захоплення позицій українських десантників у цьому напрямі, але всі спроби були невдалими.

На завершення коптери 79-ї бригади почали здійснювати скидання на залишки ворога, внаслідок чого він зазнав втрат у кількості 29 військовослужбовців.

Be First to Comment

Залишити відповідь