Press "Enter" to skip to content

У Мелітополі пенсії замінили продуктовими талонами, жителі перейшли матюки (ВІДЕО)

РФ припинила виплачувати пенсії на окупованих територіях України. Старим Мелітополя, що в Запорізькій області, замість виплат видали талони на продукти.

На це скаржаться місцеві жителі у соцмережах, інформує ПОЛІТИК з посиланням на Діалог.UA.

Житель окупованого Мелітополя, який радів, що тепер живе у “новій нормальній країні”, прийшов лаятися зі співробітниками окупаційної “влади” з приводу пенсії. Скандал він зняв на відео, яке виклав у Мережу. Чоловік був сильно розгніваний.

“Що це за хе*ня? знущаєтеся над людиною?(…) Які, на**й, талони?У нас що, Радянський Союз?У нас нова країна, нормальна!(…) А комуналку вона, б**ь, кількою оплачуватиме? ! Та жеріть самі цю всю х**ню”, – кричав шанувальник “російського світу”.

У відповідь його повідомили, що пенсіонерам замість пенсій видаватимуть макарони та інші продукти щонайменше найближчі 2-3 місяці.

“Це продуктовий набір, а не хе*ня! Я вашій мамі вчора все пояснила! (…) Слухайте, це нормальні продукти. Макарони “Шебекінські”… Справа в тому, що є якісь проблеми з пенсією. Мені дали вказівку пропонувати ось такі талони – продуктовий набір!(…) Я вам що, пояснювати тут щось винна? “чиновник”.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь