Press "Enter" to skip to content

Пенсії та допомоги платитимемо вчасно – Шмигаль

Своєчасна виплата пенсій та допомог цього року буде одним із пріоритетів держави, запевнив прем’єр.

Уряд України забезпечить своєчасну виплату пенсій і допомог у нинішньому році. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів у середу, 3 січня.

Глава уряду зазначив, що минулого року держава демонструвала зразкове виконання соціальних зобов’язань. У структурі видатків зведеного бюджету соцвиплати займали понад 12%.
“Цьогоріч це буде одним із наших пріоритетів. Пенсії та допомоги платитимемо вчасно. Є внутрішні ресурси, а також підтримка від наших партнерів”, – запевнив Шмигаль.
Прем’єр нагадав, що з 1 січня 2024 року в Україні оновилася низка соціальних стандартів, зокрема розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.
“Мінімальна зарплата зросла на 6% із 6 700 гривень до 7 100 гривень. Іще одне її підвищення заплановано на весну. Прожитковий мінімум збільшився в середньому на 12%, до 2 920 гривень. Мінімальна пенсія в Україні підвищилася з 2 093 гривень до 2 361 гривні. У планах індексація пенсій з 1 березня”, – нагадав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Оксана Жолнович припустила, що у разі відсутності міжнародної фінансової допомоги індексація пенсій у 2024 році може не відбутися.

Be First to Comment

Залишити відповідь