Press "Enter" to skip to content

В ОП вказали на “злочинну логіку” Саркозі

Не можна заохочувати злочинців фразами “земля в обмін на мир”, підкреслив Михайло Подоляк.

Колишній президент Франції Ніколя Саркозі “свідомо брав участь у злочинній змові для захоплення Росією українських територій”. Про це написав радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter в четвер, 17 серпня.

“Фантастична злочинна логіка експрезидента Франції Ніколя Саркозі, у якій він виправдовує загарбницькі війни Росії, знову оголила одну з фундаментальних причин сьогоднішньої війни. Саме заохочення лідерами західних країн злочинних планів Путіна щодо захоплення чужих земель у 2008-му та особливо у 2014 році сприяло початку повномасштабної агресії у Європі й масовому вбивству українців”, – зазначив Подоляк.

На його думку, заохочення Саркозі – це безпосередня співучасть у багаторічному злочині.

“Не можна заохочувати злочинців фразами “земля в обмін на мир”. Немає жодних “нових територій Росії”, немає жодних прав Росії на референдуми, немає жодних культурних чи мовних особливостей. Не можна торгувати чужими територіями, тому що ти боїшся когось або тому, що ти товаришуєш зі злочинцями”, – заявив Подоляк.

Він підкреслив, що “Крим і Донбас – безумовна територія України. І, відповідно, єдиний спосіб реально зупинити війну – це повернення на ці території міжнародного права. Що означає лише одне: Росія має програти”.

“Менше провокацій, менше суперечливих заяв, менше заохочень до злочину. Не можна у 2023 році повторювати “досвід Саркозі”, який свідомо брав участь у злочинній змові для захоплення Росією українських територій із подальшою організацією масштабного геноциду та війни”, – резюмував Подоляк.

Нагадаємо, Саркозі закликав до “компромісів” заради завершення розпочатої Росією війни проти України. За його словами, Крим був нібито російським до 1954 року й більшість кримчан “завжди відчували себе росіянами”, у зв’язку з чим “будь-який крок назад є ілюзорним”.

Він запропонував провести “референдум під суворим контролем міжнародної спільноти”, щоб “затвердити поточний стан справ” на півострові.

Також Саркозі вважає, що Україна не повинна стати членом ЄС, а натомість має бути “мостом між Європою і Росією”.

Be First to Comment

Залишити відповідь