Press "Enter" to skip to content

Подоляк прокоментував “замах” на Симоньян і Собчак

В ОП заявили, що ці російські діячки не цікавлять Україну, оскільки ні на що не впливають.

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Україна не зацікавлена у замаху на пропагандистку Маргариту Симоньян і журналістку Ксенію Собчак, оскільки “вони ні на що не впливать”. Про це він сказав у суботу, 15 липня, в ефірі телемарафону.

Відповідаючи на запитання щодо цього “замаху”, Подоляк зауважив: “Вони абсолютно точно нам не потрібні. Це очевидні речі. Вони абсолютно точно ні на що не впливають”.

Він додав, що Симоньян і Собчак також “не відіграють важливу роль в тому, що відбувається і в рамках війни в цілому, і в рамках втрати Росією позицій в глобальному світі”.

“Вони позбавлені жодного сенсу. Все, що вони роблять – це розраховано на їхні достатньо дивні аудиторії”, – сказав Подоляк, додавши, що для України вони “абсолютно відсутні персонажі”.

Раніше російські спецслужби заявили, що начебто попередили “замахи” на головного редактора телеканалу RT Маргарити Симоньян і телеведучу Ксенію Собчак. У підготовці до вбивств російська сторона звинувачує СБУ, яка начебто залучила “неонацистів”.

Be First to Comment

Залишити відповідь