Press "Enter" to skip to content

Знищення ГЕС: Україна скликає Радбез ООН

Також Україна закликала країни G7 та ЄС невідкладно розглянути накладення санкцій на російську ракетну індустрію та атомну галузь.

Україна скликає термінове засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку із знищенням Каховської ГЕС російськими загарбниками. Про це повідомляє МЗС у вівторок, 6 червня.

“За підсумками засідання РНБО вранці 6 червня було погоджено запропонований міністром закордонних справ Дмитром Кулебою перелік дій МЗС України в контексті реагування, який, зокрема, включає скликання Україною термінового засідання Ради Безпеки ООН”, – йдеться у заяві, розміщеній на сайті МЗС.

Відомство заявило також про необхідність винести це питання на засідання Ради керуючих МАГАТЕ, а також “задіяти механізм цивільного захисту Європейського Союзу”.

Крім того, Україна закликала країни G7 та ЄС “невідкладно розглянути накладення на РФ нових далекосяжних санкцій, зокрема на російську ракетну індустрію та атомну галузь”.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС. В результаті ця споруда була повністю знищена хвилями Каховського водосховища. У зоні затоплення знаходяться 80 населенних пунктів. В регіоні вже почалася масова евакуація.

Be First to Comment

Залишити відповідь