Press "Enter" to skip to content

В Україні розслідують понад 170 випадків сексуального насильства окупантів

Перша леді розповіла про масовість випадків сексуального насильства з боку військових РФ і закликала світ засудити ґвалтівників.

Правоохоронці розслідують 171 випадок сексуального насильства проти українців із боку російських військових. Про це у суботу, 4 березня, заявила Олена Зеленська під час свого виступу на міжнародному форумі United for Justice у Львові.

Вона наголосила, що ця цифра включає не лише жінок.
“Серед постраждалих 39 чоловіків, 13 – неповнолітніх, у тому числі хлопчик. Ми знаємо про ці випадки тільки тому, що ці люди знайшли в собі сили говорити. Скільки страждають мовчки, особливо на окупованих територіях – ми не знаємо”, – сказала Зеленська.
Вона наголосила, що кількість зґвалтувань мирних українців дає впевненість у тому, що це свідома політика російської армії.
“Це їхня свідома психологічна та фізична зброя проти українців”, – підкреслила перша леді.
Вона наголосила, що кривдники та ґвалтівники мають бути покарані.
“І я впевнена, що це потрібно не лише постраждалим, це потрібно всьому світу. Тому моє наступне звернення до демократичного світу. Засудження російських насильств та інших російських злочинів потрібне як прецедент. Щоб будь-який потенційний агресор, колективний ґвалтівник у світі знав, що подібне не пройде безкарно”, – зазначила вона.
За словами першої леді, “ми маємо звільнити нашу землю від загарбника не тільки тому, що прагнемо повернутися до загальновизнаних кордонів”.
“Це боротьба не лише за територію та квадратні кілометри, ми повинні звільнити ці землі, бо там, на окупованих територіях, досі панують ґвалтівники та мародери”, – наголосила Зеленська, додавши, що поки росіяни знаходяться там – продовжується насильство.

Be First to Comment

Залишити відповідь