Press "Enter" to skip to content

У ЗСУ заявили про створення нових військових частин

Сергій Наєв розповів про створення нових військових частин в очікуванні західних танків Leopard 2 та Challenger.

Україна створює нові військові з’єднання під оснащення їх натовським озброєнням. Про це у коментарі CNN заявив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

За його словами, наступний етап цієї війни буде про танки, і йдеться не про старі Т-72, а про більш сучасні машини, такі як німецькі Leopard 2 та британські Challenger.

“Звичайно, нам потрібна велика кількість західних танків. Вони набагато кращі за радянські зразки і можуть допомогти нам просунутися. Ми створюємо нові військові частини. І від їхньої боєготовності залежатимуть наші подальші дії. Тому допомога Заходу надзвичайно важлива”, – заявив Наєв.

Він пояснив, що підрозділам необхідно навчитися користуватися новою технікою та інтегрувати її у існуючі формування.

“Весь підрозділ має бути оснащений однаковою машиною, тому цілий батальйон, наприклад, має бути оснащений БМП Bradley, або Leopard – якщо ми їх отримаємо”, – додав Наєв.

Раніше американське видання Business Insider повідомило, що Міністерство оборони Німеччини навмисне відкладало проведення інвентаризації наявних танків Leopard, щоб не створювати додаткових очікувань і тиску на уряд щодо їхньої можливої передачі Україні. За даними видання, таке розпорядження віддалося лише зараз, із приходом нового глави Міноборони.

Be First to Comment

Залишити відповідь