Press "Enter" to skip to content

МЗС відповіло австрійському міністру, який закликав “не перегнути палицю” з РФ

МЗС України запросило главу МЗС Австрії відвідати Дніпро і подивитися на наслідки ракетного удару по житловому будинку, де загинули кілька десятків людей.

У відповідь на заклик австрійського міністра “не перегнути палицю” щодо РФ МЗС України запросило його відвідати Дніпро і подивитися на наслідки ракетного удару по житловому будинку, де загинуло кілька десятків людей. Про це йдеться у заяві спікера Міністерства закордонних справ України Олега Ніколенка.

“Цінуємо співпрацю з Австрією, вдячні за підтримку в ООН та ЄС і для розвитку діалогу у зв’язку з цим очікуємо на візит австрійського міністра в Україну. Зокрема, запрошуємо голову австрійської дипломатії відвідати Дніпро”, – сказав він.

У Дніпрі, як пропонують у міністерстві, австрійський дипломат матиме можливість повторити свої аргументи у спілкуванні з рідними загиблих або тих, хто досі перебуває під завалами.

“Заклики продовжувати діалог з Росією, поважати її історію та культуру, посилюють почуття безкарності Кремля, сприймаються ним виключно як запрошення до продовження геноциду українців”, – додав спікер.

Нагадаємо, глава австрійського МЗС висловив незгоду з виключенням міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова з міністерської зустрічі ОБСЄ у Польщі та із заборонами на видачу віз мільйонам росіян. Він сказав, що Заходу необхідно “дотримуватися почуття міри у відносинах з Росією, оскільки вона залишиться частиною європейської історії та культури”.

Be First to Comment

Залишити відповідь