Press "Enter" to skip to content

Будапештські божевільні закликали лідерів ЄС, які підтримують санкції проти РФ, піти

Глава угорського МЗС розкритикував санкції Брюсселя проти Росії, зокрема він вважає, що це “підірве економіку Євросоюзу”.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає, що запровадження Євросоюзом санкцій проти Росії було “грубою помилкою”, яка нібито “завдала шкоди країнам ЄС”. З цієї ж причини, заявив він, лідери країн Євросоюзу, які виступають за санкції, спрямовані проти Росії, повинні піти у відставку, у четвер, 17 листопада, пише видання Magyar Hirlap.

Глава угорського МЗС заявив, що Європейський Союз знайшов “найгіршу з можливих відповідей” на війну на території України, ввівши санкції проти Росії.
Він пояснив свою логіку тим, що Брюссель пообіцяв за допомогою санкцій поставити російську економіку на коліна, що допомогло б швидше завершити війну.
“Але зараз ми бачимо, що війна ведеться жорстоким способом, а європейська економіка рухається до рецесії. Ця ситуація має змусити тих, хто приймає рішення, сісти та оцінити розвиток подій, що ціни надхмарні і що російська економіка не постраждала від санкцій”, – додав. Сіярто.
Сійярто вважає, що запровадження нових санкцій щодо Росії нібито суперечить інтересам Євросоюзу.
“ЄС хоче вводити нові санкції лише для того, щоб якось виправдати власні помилкові рішення, які завдають шкоди самому ЄС”, – заявив він.
Міністр заявив, що прихильники санкцій ЄС щодо Росії нібито мають “заявити про звільнення”.
Сійярто також зазначив, що уряд Угорщини свідомо продовжує співпрацю з країною-агресором – Росією, оскільки така співпраця “забезпечує енергетичну стабільність”. Він зазначив також, що “угорський уряд є найстабільнішим у Європі”.

Be First to Comment

Залишити відповідь