Press "Enter" to skip to content

Російська армія почала масові навчання в окупованому Криму

На полігони виведені понад п’ять тисяч артилеристів Збройних сил Росії.

Росія у вівторок, 5 вересня, розпочала масштабні військові навчання російських ракетних військ та артилерії у Південному військовому окрузі РФ, а також в окупованому Криму.

Як повідомляється, військові навчання пройдуть на 19 полігонах, а саме – у Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, Дагестані, Північній Осетії, окупованому Криму, на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії, пише Політик посилаючись на Тиждень.

За інформацією, на полігони виведені понад п’ять тисяч артилеристів Збройних сил Росії, навчання яких проходитиме протягом наступного місяця.

За даними прес-служби Південного військового округу РФ, під час навчань військових тренуватимуть у системі розвідувально-вогневих і розвідувально-ударних контурів. Також, вони «освоять нові форми і способи виконання вогневих завдань з підтримки мотострілкових і танкових підрозділів в складній обстановці сучасного загальновійськового бою».

Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання “Захід-2017” заплановані на 14-20 вересня 2017 року, оголошена участь до 13 тисяч військових. Попередні аналогічні навчання проводилися у вересні 2013 року, ще до початку російської агресії в Криму і на Донбасі.

Міністр оборони України Степан Полторак не виключає можливості провокацій з боку Російської Федерації під час цих навчань.

У НАТО заявили, що російські військові навчання у Білорусі можуть виявитися “троянським конем”, зазначивши, що під виглядом навчань Росія може залишити там завезену військову техніку.

Be First to Comment

Залишити відповідь