Press "Enter" to skip to content

В ОП фіксують показання Росії для трибуналу

Керівництво Росії намагається знайти виправдання вторгнення в Україну, роблячи свідчення міжнародного суду.

Керівництво Росії продовжує намагатися виправдати війну в Україні “вимушеним превентивним заходом”. Усі заяви Україна фіксує для міжнародного трибуналу, повідомив у вівторок, 17 травня радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

“Спочатку президент Путін заявляє про те, що віроломний і неспровокований напад на Україну треба трактувати як “запобіжний відсіч агресії”. Тобто, ми (Росія) вирішили масово вас (Україну) вбивати і розносити ваші міста ракетами тому, що з вашого боку агресії, звісно, ​​немає, але ми думаємо, що вона могла б бути”, – пояснює Подоляк.
Цю “стратегію” у поясненні війни в Україні обирає і права рука Путіна – Дмитро Пєсков. Але пізніше плутається у “показаннях”.
“Страх розширення НАТО до кордонів РФ і скорочення підльотного часу натовських ракет – вигадана в повному обсязі. Але цього виявилося достатньо для організації масової різанини в Бучі. Але раптом він прямолінійно так заявляє, що вступ до НАТО Фінляндії і розширення на 1,3 тис. км прямого кордону НАТО/Росія – взагалі не проблема. Тоді навіщо по-варварськи і масово бомбите Україну, якщо немає проблеми? – запитує Подоляк.
Також він згадав заяву секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева, який назвав війну в Україні “вимушеним превентивним заходом – загрозою безпеці Росії, яка вийшла на рівень, що загрожував її існуванню”.
“Повторю ще раз, якщо хтось не зрозумів. Всі ці посадові суб’єкти РФ кажуть: ми прийшли в іншу країну, масово геноцидим там цивільних, все бомбимо і знищуємо, бо це… превентивний захід. Безпосередньої загрози й близько не було, але ми все одно вирішили їх вбивати. Жорстоко вирізати. А все інше – брехня і пропаганда. По суті, все це – прямі особисті свідчення. З дуже точними юридичними формулюваннями.

Be First to Comment

Залишити відповідь