Press "Enter" to skip to content

У Запорізькій ОВА прокоментували “референдум” у Розівці

Ця фейкова подія несе загрозу насамперед жителям громади, яких обманом зібрали, і під дулами автоматів “приєднали” до так званої “ДНР”.

Запорізька військова адміністрація назвала незаконним так званий “референдум” в окупованій Розівці, де “народний сход” ухвалив приєднатися до “ДНР”. Про це йдеться у повідомленні Запорізької ОВА у вівторок, 19 квітня.

Там нагадали, що Розівка ​​перебуває під російською окупацією із 2 березня.
“Весь цей час вони проводили певну роботу з місцевим населенням, робили так званий перепис, потім повісили прапори так званої Л/ДНР. Нещодавно до громади приїжджав один із ватажків так званої “ДНР”, – йдеться у повідомленні.
Як зазначив голова Пологівської РДА Артур Крупський, місцеве населення обманом було зібране до місцевого будинку культури.
“Людям сказали, що обговорюватимуться питання виплати пенсії та з’ясовуватимуть їхні соціально-побутові потреби. Насправді ж людям озвучили так званий меморандум за те, щоб провести вибори нового “мера”, якогось “активу села”, а потім і про звернення до так званої “ДНР” про приєднання, доки не буде захоплено Запоріжжя. Залякані люди під дулом автоматів змушені були голосувати за незрозумілі речі, які перебувають за рамками правового поля України”, – повідомив Крупський.

ВСІ ЖАХІТТЯ РАШИСТІВ В УКРАЇНІ, ТА БУЧІ ЗОКРЕМА ДУЖЕ ВАЖКІ 18+, ТОМУ МИ РОЗМІСТИЛИ ЇХ В ТЕЛЕГРАМІ 

За його словами, ця фейкова подія несе загрозу насамперед самим мешканцям громади. У військовій адміністрації додали, що знають про всіх колаборантів, які брали участь у цьому, та направили відповідні заяви до СБУ та поліції.

Be First to Comment

Залишити відповідь