Press "Enter" to skip to content

Документу який офційно забороняє в’їзд Саакашвілі до України немає — адвокат

Офіційної заборони на в’їзд позбавленого громадянства Михеїла Саакашвілі з боку Служби безпеки, Нацполіції, Міністерства юстиції та прикордонної служби немає, передає прес-служба партії Саакашвілі «Рух нових сил» з посиланням на адвоката політика Павла Богомазова.

Захисник оприлюднив офіційні відповіді від СБУ, Нацполіції, Мінюсту і Держприкордонслужби, пише Політик посилаючись на zaxid.

Зокрема, відповідь від Міністерства юстиції датована 7 серпня, у ній вказано, що до відомства не надходили запити з боку влади Грузії про видачу Саакашвілі.

У ДПСУ зазначили, що станом на 18 серпня доручень щодо заборони в’їзду для Саакашвілі вони не мають.

«Таким чином, немає жодних законних підстав для перешкоджання перетину українського кордону Михайлом Саакашвілі 10 вересня в пункті пропуску «Краковець», – зробили висновок у партії.

«Будь-які спроби правоохоронних органів не впустити Михайла Саакашвілі на територію України вважатимуться злочинними та такими, які порушують законодавство України», —наголосила прес-служба.

Нагадаємо, 26 липня в Державній міграційній службі України повідомили про те, що президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення Михеїла Саакашвілі громадянства. Приводом для рішення став той факт, що екс-президент Грузії не згадав в анкеті про те, що перебуває в розшуку на батьківщині.

Сам політик в цей час перебував у США, пізніше він прибув до Польщі з українським паспортом, потім вирушив до Литви.

Саакашвілі пообіцяв, що повернеться до України 10 вересня через пункт «Краковець» на кордоні із Польщею. Він висловив сподівання, що біля пункту пропуску зберуться його прибічники.

Між тим, у Генпрокуратурі інформували, що Михеїл Саакашвілі може потрапити в Україну тільки після оформлення візи.

Be First to Comment

Залишити відповідь