Press "Enter" to skip to content

Нардеп від партії “Відродження” Віталій Хомутиннік спростовує звинувачення ГПУ в ухиленні від сплати податків

Член Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, голова депутатської групи “Відродження” Віталій Хомутиннік спростував звинувачення Генеральної прокуратури України про можливе ухилення від сплати податків.

“Протягом 20 років я декларував свої доходи і платив податки, тому мені нема чого боятися і я впевнений у своїй правоті. Головне, щоб у діях правоохоронних органів не було політичного підтексту, а кримінальне провадження стосовно мене не використали як важіль впливу на депутатську групу в парламенті для голосування за провладні реформи”, – йдеться в повідомленні на сайті партії “Відродження”, пише Політик посилаючись на Інтерфакс-Україна.

Згідно з прес-релізом, Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку депутата з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998-го по 2016 рр.

Суд надав Генпрокуратурі доступ до декларацій В.Хомутинніка за 2015-й і 2016 рр.

Згідно з матеріалами клопотання, народний депутат задекларував у 2015 році 32,7 млн грн, $570 тис. і EUR850 тис. готівкових коштів, 88 об’єктів цінного рухомого майна.

Як повідомлялося з посиланням на е-декларацію, В.Хомутиннік також є бенефіціаром 40 компаній.

Be First to Comment

Залишити відповідь