Press "Enter" to skip to content

Україна виконала Угоду про асоціацію з ЄС на 63%, – Шмигаль

Україна вже на 63% виконала Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомляє ПОЛІТИК посилаючись на Укрінформ.

«Загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом збільшився до 63%. 54 % було у 2020 році і 60% – у 2021, і 63% у нас є станом на початок цього року. Фактично за 2020 рік приріст склав 10%, за 2021 рік – 9%. Загалом 15% приросту за останні два роки», – сказав Шмигаль.

За його словами, найдинамічніше євроінтеграційні процеси відбувалися у сферах фінансових послуг(+ 26% виконаних завдань), сфері оподаткування(+24%) , громадського здоров’я (+17%), енергетики (+13%), транспорту (+12%), екології (+11%) та сільського господарства (+10%).

Шмигаль додав, що КМУ протягом минулого року затвердив 61 євроінтеграційний документ, а Верховна Рада ухвалила 37 законопроєктів, серед яких 20 – в цілому.

«Звичайно, цього року хочеться спрацювати набагато більше, амбітніше», – сказав глава уряду.

Члени Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС затвердили план та графік подання на розгляд КМУ проєктів євроінтеграційних документів.

На початку цього засідання Прем’єр-міністр заявив про те, що Кабінет Міністрів планує у 2022 році внести на розгляд Верховної Ради 92 нормативно-правові акти, які торкаються євроінтеграції.

Be First to Comment

Залишити відповідь