Press "Enter" to skip to content

Українська делегація у ТКГ ініціює екстрене засідання

Українська делегація у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України ініціює позачергове екстрене засідання у зв’язку із загибеллю трьох українських військовослужбовців і пораненням цивільної особи в Донецькій області протягом тижня.

“Голова української делегації Леонід Кравчук звернувся до керівництва ОБСЄ підтримати ініціативу України про скликання Тристоронньої контактної групи для обговорення питань про негайне вжиття рішучих заходів із відновлення режиму припинення вогню та повернення до виконання домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року”, – повідомляється на сторінці української делегації у ТКГ у Facebook.

Як повідомляється, з моменту попереднього онлайн-засідання ТКГ, 30 березня, внаслідок обстрілу позицій Збройних сил України було поранено мирного жителя населеного пункту Красногорівки Донецької області. Крім того, внаслідок прицільного вогню противника, зокрема снайперського, загинули троє військовослужбовців ЗСУ та ще четверо дістали бойових поранень і травм.

Be First to Comment

Залишити відповідь