Press "Enter" to skip to content

Луцька міськрада закликає уряд скасувати “червоний” рівень епіднебезпеки в місті

Депутати Луцької міської ради називають безпідставним впроваджений в обласному центрі “червоний” рівень епідемічної небезпеки і звернулися до керівництва країни про його скасування.

“Сьогодні депутати міської ради під час позачергової дистанційної 90-ї сесії міської ради розглянули питання “Про звернення до президента України, Верховної ради України стосовно скасування безпідставно запровадженого “червоного” рівня епідемічної небезпеки в місті Луцьку”, – йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

Зокрема, в міськраді вимагають негайного скасування рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 31 липня 2020 року про “червоний” рівень епідемічної небезпеки в Луцьку.

Депутати місцевої ради також вимагають скасування постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Крім того, влада Луцька звернулася до Національної поліції України про те, щоб ті утрималися від притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які працюватимуть із 3 серпня 2020 року на території міста.

У міськраді зазначають, що в разі припинення курсування громадського транспорту і закриття величезної кількості закладів десятки тисяч жителів міста не зможуть доїхати на роботу, тисячі жителів залишаться без роботи і засобів до існування, підприємства і підприємці зазнають збитків, а місцевий бюджет втратить значну частину надходжень.

Як повідомлялося, раніше Луцька міськрада відмовився виконувати вимоги епідеміологічних заходів відповідно до “червоної” зони.

31 липня Держкомісія з ТЕБ та НС встановила нові рівні епіднебезпеки COVID-19, в “червоній зоні” Луцьк, Тернопіль та один район Чернівецької області.

Be First to Comment

Залишити відповідь