Press "Enter" to skip to content

Митрополит Епіфаній назвав геноцид кримських татар злочином, який не має виправдання

Геноцид кримських татар є злочином сталінського тоталітарного режиму, злочином проти людяності, який не має ніякого виправдання.

Про це написав митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Facebook з нагоди Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

“Сьогодні ми разом з нашими братами і сестрами висловлюємо співчуття та поділяємо біль від наслідків насильницької депортації кримських татар зі своєї Батьківщини у 1944 році. Це черговий промовистий злочин сталінського тоталітарного режиму, злочин проти людяності, геноцид, який не має ніякого виправдання”, – підкреслив глава ПЦУ.

Митрополит Епіфаній зазначив, що подібних трагічних і болючих сторінок багато в історії наших народів, і рани та глибокі шрами від них залишаються у народній пам’яті назавжди. “Ніяк не можна виправдати злочини проти людяності, коли цінність людського життя, дару Божого, просто нівелюється”, – наголосив владика.

Він також підкреслив, що церква молиться за звільнення Криму від сучасних окупантів, за свободу для нинішніх кримських політв’язнів та утвердження на рідній землі миру і правди.

Be First to Comment

Залишити відповідь