Press "Enter" to skip to content

Голова РПЦ офіційно привітав Зеленського із перемогою на виборах

Глава РПЦ, патріарх Московський Кирило (Гундяєв) привітав Володимира Зеленського з обранням на посаду президента України. Про це йдеться у поширеній у вівторок заяві на сайті РПЦ.

“Шановний Володимире Олександровичу! Прийміть вітання з нагоди Вашого обрання на високу і відповідальну посаду Президента України”, – відзначив глава РПЦ, передає Політик посилаючись на УНН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Команда Зеленського розповіла про числені фейк-сторінки у мережі і нагадують про справжні

У вітанні московського патріарха вказано, що народ України, який підтримав кандидатуру Заленського, пов’язує з ним великі надії на зміни життя на краще.

“Вам дано історичний шанс об’єднати націю і внести особистий внесок у вирішення економічних і соціальних проблем в країні, в подолання існуючих конфліктів і розколів. Переконаний, що забезпечити ефективну роботу державної системи заради підвищення рівня життя людей можливо лише спільними працями всіх добромисних сил суспільства, при їх повноправній участь в загальнонаціональному діалозі. Висловлюю щиру надію на завершення скорботного періоду утисків і дискримінації громадян України, які належать до Української Православної Церкви (МП)”, – заявив патріарх Кирило.

Голова РПЦ офіційно привітав Зеленського із перемогою на виборах

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення позову у справі про скасування наказу Міністерства культури України, відповідно до якого Київська Митрополія Української Православної Церкви та низка релігійних організацій повинні внести зміни до своєї офіційної назви та подати відповідні зміни до свого статуту на реєстрацію до 26 квітня 2019 року.

РОЗСЛІДУВАННЯ: ЧИ ПРОГРАВ ПУТІН ПІСЛЯ ТОГО ЯК УКРАЇНА ОТРИМАЛА ТОМОС:

Be First to Comment

Залишити відповідь