Press "Enter" to skip to content

Українська православна церква створила місію щодо звільнення українських політв’язнів в РФ

Синод Православної церкви України створив православну місію, яка опікуватиметься звільненням українських політв’язнів Кремля.

Про це повідомив митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній, передає Політик посилаючись на Укрінформ.

“На першому засіданні Священного Синоду Православної церкви України ми утворили навіть певну православну місію допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі. Тобто на першому зсіданні священного Синоду ми звернулися свою особливу увагу на цю тему. Ми і відкрили таку місію, яка в майбутньому буде робити все задля того від імені нашої церкви, щоб ці хлопці (українські політв’язні Кремля – ред.) повернулися і тут разом із Романом (Сущенком – ред.) ми могли відсвяткувати його наступний день народження. Я в це вірю, бо Господь може це втілити, якщо ми будемо мати глибоку віру і будемо молитися до нього за це”, – зазначив Епіфаній.

За його словами, цією місією керуватиме архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Епіфаній підкреслив, що Климент є найбільш активним єпископом, “який не просто вболіває на словах, але практично діє: він їздить, допомагає, відвідує в’язнів, тобто ця людина справді клопочеться”.

Предстоятель ПЦУ також додав, що невдовзі буде створено статут цієї місії, в якому “буде чітко прописано права та обов’язки, які буде мати голова цієї місії”.

Be First to Comment

Залишити відповідь