Press "Enter" to skip to content

“Ціну на газ підвищили за наказом Порошенка” – Тимошенко зробила гучну заяву (ВІДЕО)

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко впевнена, що Кабмін підвищив ціну на газ по команді президента Петра Порошенка.

Таку заяву вона зробила у відеозверненні.

“Щойно сталася надзвичайна подія. Саме в ці хвилини президент Порошенко дав команду підняти ціну на газ на 23,5%. Це майже ще на чверть. І це рішення Порошенка було виконано. Це означає, що в новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть на 23,5% вище”, – сказала лідер “Батьківщини”, пише Політик посилаючись на УП.

Тимошенко звернулася до депутатів всіх рівнів – обласних, районних, міських – скликати позачергові сесії та звернутися до президента Порошенка з вимогою негайно скасувати підвищення цін на газ і тарифів на тепло.

Тимошенко також безпосередньо звернулася до президента України з вимогою припинити “цей геноцид по відношенню до українського народу”.

“Коли ця влада на чолі з президентом буде усунена шляхом демократичних виборів через 7 місяців, я гарантую вам, що тарифи на газ і на тепло будуть мінімум удвічі зменшені. А може, ще й в два з половиною рази”, – пообіцяла вона.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Be First to Comment

Залишити відповідь