Press "Enter" to skip to content

Обвал мосту в Генуї. Італійська поліція підтвердила загибель 38 людей

Поліція Італії заявила, що у результаті обвалу мосту Моранді у портовому місті Генуя загинули 38 людей. Про це повідомляє агентство Reuters.

Зокрема, таким чином поліція перевірила попередні дані про 39 жертв обвалу.

Наголошується, що пошукова операція під уламками продовжується.

Раніше повідомлялося, що кількість людей, загиблих під час обвалу моста в Генуї досягла 39 осіб.

Нагадаємо, що 15 серпня прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив надзвичайний стан у регіоні навколо Генуї через обвал мосту. За його словами, за безпеку мосту відповідала компанія-оператор Autostrade, і уряд не буде чекати висновків поточного кримінального розслідування і застосує відповідні заходи.

Як повідомлялося, 15 серпня Міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед загиблих унаслідок обвалу мосту Моранді в італійському місті Генуя немає, однак двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, зараз вони перебувають у лікарні “Сан Мартін”. Двоє громадян України – Євген Бабин та Наталія Єліна – перебували в автомобілі на мосту Моранді, коли він обвалився, машина з українцями впала з висоти понад 80 метрів.

Нагадаємо, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді. Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.

Be First to Comment

Залишити відповідь