Press "Enter" to skip to content

Колишнього президента Вірменії суд відпустив з-під арешту

Апеляційний суд Вірменії відпустив другого президента країни Роберта Кочаряна на свободу. Про це у понеділок, 13 серпня, повідомляє “Радио Азатутюн“.

Суд задовольнив клопотання адвокатів Роберта Кочаряна про звільнення колишнього президента Вірменії з-під арешту, пише Політик.

Як повідомив адвокат Кочаряна, екс-президент скористався своїм правом на недоторканність.

Раніше більше чотирьох десятків депутатів національних зборів Вірменії представили в суд поручительство для звільнення Кочаряна.

В рамках кримінальної справи про криваві події 1-2 березня 2008 року другому президенту Вірменії Роберту Кочаряну пред’явлено звинувачення у поваленні конституційного ладу. 27 липня суд обрав стосовно нього у якості запобіжного заходу арешт строком на два місяці. Екс-президент та його адвокати стверджують, що стосовно нього здійснюється політичне переслідування.

1 березня 2008 року після президентських виборів, на яких, за офіційними даними, перемогу здобув Серж Саргсян, відбулися акції протесту опозиції. Під час зіткнень між силовиками і демонстрантами загинули 10 людей, сотні були поранені. Обставини досі залишаються нез’ясованими.

Be First to Comment

Залишити відповідь