Press "Enter" to skip to content

ВР може розглянути законопроект про Антикорупційний суд вже завтра

Верховна Рада може розглянути президентський законопроект “Про Вищий антикорупційний суд” вже у четвер, 1 березня.

Про це під час засідання парламенту заявив Голова ВР Андрій Парубій, поінформувавши про те, що Комітет ВР з питань правової політики та правосуддя рекомендував прийняти за основу цей законопроект, повідомляє Політик з посиланням на Укрінформ.

“Це (рекомендація профільного комітету – ред.) відкриває можливість … навіть завтра, якщо буде воля залу, перейти до розгляду цього надважливого законопроекту”, – сказав Парубій.

Як повідомлялося раніше, Комітет Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя рекомендує ухвалити за основу президентський законопроект “Про Вищий антикорупційний суд”, а чотири альтернативні законопроекти – відхилити.

Президент Петро Порошенко 22 грудня 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект № 7440 “Про Вищий антикорупційний суд”.

На засіданні Верховної Ради 18 січня депутати тричі відмовилися включити цей законопроект до порядку денного сесії.

За результатами візиту 12-16 лютого групи експертів МВФ представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що українська влада повинна забезпечити невідкладний розгляд у парламенті законопроекту про антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та зобов’язань у рамках програми МВФ.

Be First to Comment

Залишити відповідь