Press "Enter" to skip to content

Порошенко поспілкувався з Туском та подякував за підтримку України

Порошенко спростував інформацію, що розглядалася можливість скасування його візиту до Брюсселя

Президент України Петро Порошенко у Брюсселі провів зустріч з президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Надзвичайно вдячний президенту Туску за абсолютно чітку, тверду і послідовну позицію підтримки України в європейських прагненнях, підтримки і санкцій проти РФ як наслідок агресії Російської Федерації проти України», – наголосив Порошенко представникам ЗМІ, пише Політик посилаючись на Главком.

Президент зауважив, що під час зустрічі було опрацювано всі напрямки співробітництва між Європейським союзом і Україною, детально обговорено саміт «Східного партнерства», а також співпрацю у форматі Європейської народної партії. Він нагадав, що напередодні Саміту Європейський Парламент ухвалив абсолютно чітку резолюцію щодо підтримки України. «Було підтримано все те, що ми просили, і це була фактично конституційна більшість Європейського парламенту», – зауважив глава держави.

Президент також звернув увагу на проект документу, який виноситься на обговорення Європейської народної партії. «Це також сильні повідомлення щодо підтримки України, щодо засудження російської агресії, щодо підтримки України на шляху реформ і європейських прагнень нашої держави», – зазначив глава держави та подякував за таку позицію ЄНП.

Порошенко наголосив, що повністю задоволений результатами зустрічі з Дональдом Туском. «До речі, користуючись можливістю хотів би подякувати йому і як Президенту ЄС, і як поляку за абсолютно стратегічне бачення українсько-польської дружби. Це є відповідальна позиція відповідальної людини», – додав президент.

Він також спростував інформацію журналістів про те, що розглядалася можливість скасування його візиту до Брюсселя.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь