Press "Enter" to skip to content

НАК “Нафтогаз України” сплатив до держбюджету майже 95 млрд грн податку за поточний рік

Це становить близько 15% загальних доходів бюджету з початку поточного року.

Національний нафтогазовий холдинг “Нафтогаз України” за 10 місяців 2017 року сплатив 94,6 мільярда гривень податкових відрахувань до державного бюджету. Про це на сторінці у соцмережі Facebook повідомляє прес-служба держхолдингу, пише Політик посилаючись на УНІАН.

“Це десь 15% загальних доходів бюджету за 10 місяців 2017 року”, – додали в компанії.

Як повідомлялось раніше, “Нафтогаз України” за 9 місяців 2017 року збільшив на 20% чистий прибуток – до 30,6 мільярда гривень. За підсумками 9 місяців компанія цього року сплатила до державного бюджету 91,5 мільярда гривень податків та дивідендів, що майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

ДОВІДКА:
НАК “Нафтогаз України” – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь